O NAS

Voyager Group Autoryzowany Dealer i Serwis - Jeep, Alfa Romeo w Poznaniu serdecznie zaprasza do punktu dealerskiego przy ulicy św. Michała 20, który niedawno diametralnie zmienił swoje oblicze. Przekraczając próg Voyager Group – firmy, która od ponad dwudziestu lat spełnia marzenia motoryzacyjne Poznaniaków możesz mieć pewność, że trafisz na zgrany zespół profesjonalistów – pasjonatów, którzy wprowadzą Cię w osobliwy świat marek Jeep i Alfa Romeo.

 

Szeroka gama aut demonstracyjnych z pewnością zaspokoi Twoje oczekiwania związane z pierwszym spotkaniem z wybranym modelem, a bogata oferta samochodów dostępnych od ręki, gwarancja najlepszej ceny i oferta usług finansowych sprawi, że zakup samochodu w naszym salonie będzie przyjemnością.

 

W ofercie Voyager Group poza samochodami nowymi znajdziesz także sprawdzone samochody używane. Jeżeli będziesz potrzebował wsparcia w zakresie obsługi posprzedażnej – serwisu, części zamiennych, ubezpieczenia pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć!

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

VOYAGER GROUP SP. Z O.O., u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT