O Nas

Autoryzowany dealer Alfa Romeo w Poznaniu - Voyager Group to firma o ugruntowanej pozycji  - gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.

Czekamy na Ciebie w naszym salonie, aby pomóc Ci wybrać samochód zgodny z Twoimi oczekiwaniami. W naszej ofercie znajdziesz
szeroki wybór samochodów nowych i używanych Alfa Romeo, atrakcyjne oferty finansowania i ubezpieczenia. Nasz profesjonalny zespół wsłucha się w Twoje potrzeby i pomoże Tobie wybrać odpowiednie auto.

Możesz znaleźć swój nowy samochód w zakładce samochody dostępne od ręki lub zamówić nowy model skonfigurowany tak jak chcesz.  Zapraszamy Cię na jazdę testową - w naszym salonie mamy kilkanaście modeli aut demonstracyjnych w różnych wersjach silnikowych.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij maila, wypełnij formularz na naszej stronie albo zapytaj na czacie. Jesteśmy dla Ciebie.

W celu kontaktu z Inspektorem Danych Osobowych Voyager Group Sp z o. o. prosimy o kontakt pod adresem email: iod@voyagergroup.pl oraz numerem telefonu (+48) 61 628 66 88

Wybrana lokalizacja