Promocja

Stały miesięczny czynsz leasingowy.
Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa.

 
Wysokie, zmienne stopy procentowe oraz nawet kilkunastomiesięczny okres oczekiwania na nowe samochody ograniczają gotowość firm do inwestycji. Alfa Romeo wychodzi im naprzeciw oferując małym i średnim przedsiębiorstwom oraz właścicielom jednoosobowych działalności gospodarczych Leasing 105% ze stałą miesięczną ratą na samochody dostępne od ręki. Ta korzystna oferta umożliwia finansowanie zakupu wybranych modeli Alfy Romeo w atrakcyjnym koszcie całkowitym leasingu i niskiej miesięcznej racie. Wszystkie modele Alfa Romeo objęte są 5-letnią gwarancją.

 Oferujemy minimum formalności i szybką decyzję przy przyznawaniu leasingu.

• Wybrane wersje modelu Stelvio, Giulia i Tonale
• Okres leasingu 24-60 miesięcy
• Pierwsza wpłata 0-45%
• Stała miesięczna rata
• Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Leasing lub GAP
• Możliwość sfinansowania ubezpieczenia komunikacyjnego TU Generali przez FCA Leasing
• Liczba samochodów ograniczona, wykaz aut objętych ofertą u Dealerów Alfa Romeo

Sprawdź raty w kalkulatorze leasingowym.

Zakup Alfy Romeo w atrakcyjnej ofercie Leasingu 105% może zostać sfinansowany zdalnie, bez wychodzenia z domu. Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego finansowanie mogą być zrealizowane przez Internet.
Zawarcie umowy leasingowej potwierdzone jest złożeniem elektronicznego podpisu po stronie Klienta i FCA Leasing, a dokumentacja leasingowa w formie cyfrowej trafia na wskazany przez Klienta adres mailowy.

Teraz Twoja nowa Alfa Romeo jest dostępna od ręki. Nie musisz czekać miesiącami, by odebrać ją z salonu.

Przekonaj się o możliwościach sportowych samochodów Alfy Romeo i doświadcz niezapomnianych emocji.
Wejdź na leasing.alfaromeo.pl i dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

Przy zakupie nowej Alfy Romeo z roku produkcji 2023 otrzymujesz w cenie 5-letnią gwarancję z limitem do 200 000 km wraz z 3-letnim pakietem serwisowym, który pozwala na wykonanie bezpłatnych przeglądów w okresie 3. lat z limitem do 45 000 km. Oferta ważna do 30.06.2023.

Skonfiguruj swoją wymarzoną Alfę Romeo, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Alfy Romeo.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Leasingodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Leasing dotyczy wybranych samochodów i jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Całkowity koszt leasingu 105% jest osiągalny dla parametrów: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 30% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o., które nie jest wliczane do całkowitego kosztu leasingu (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji, wykaz samochodów objętych promocją oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u dealerów Alfa Romeo.

3 letni pakiet serwisowy „Easy Care�� obejmuje bezpłatne wykonanie wymaganych i przewidzianych przez producenta obsług serwisowych wskazanych jako obowiązkowe w Instrukcji Obsługi pojazdu w okresie pierwszych 3 lat z limitem do 45 tys.km (co nastąpi pierwsze), w terminach określonych przez producenta w okresie ważności pakietu. Pakiet obejmuje części, oleje i płyny eksploatacyjne oraz robociznę konieczne do wykonania w/w obsług - do realizacji w sieci autoryzowanych serwisów marki Alfa Romeo na terenie Polski. Pakiet nie obejmuje wymiany części ulegających zużyciu eksploatacyjnemu i ścieraniu. Akcja trwa do 30 czerwca 2023 roku i dotyczy wszystkich modeli Alfa Romeo z rokiem produkcji 2023, z wyłączeniem samochodów sprzedawanych na warunkach specjalnych „Dealsheet” lub „Workflow”. Szczegółowe warunki dotyczące pakietu u autoryzowanych dealerów marki Alfa Romeo. Niniejszy materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.
Gwarancja Maximum Care dotyczy samochodów Alfa Romeo Giulia, Stelvio oraz Tonale i obejmuje 2 lata gwarancji kontraktowej i 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej z łącznym limitem do 200 tys. km. Szczegółowe warunki gwarancji (w tym wyłączenia z gwarancji) u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Niniejszy materiał nie stanowi oświadczenia gwarancyjnego w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Logo