Promocja

Hybrydowa Tonale z 5-letnią gwarancją
w wynajmie od 1970 zł netto mies.

Tonale to pierwszy model Alfa Romeo, wyposażony w hybrydowy układ napędowy, współpracujący z 7-stopniową automatyczną skrzynią biegów, będący symbolem metamorfozy marki. Model cechuje się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi z zakresu łączności i bezpieczeństwa takimi jak, przednie reflektory Full LED czy też Matrix Full LED, systemy autonomicznej jazdy ADAS 2, ekran dotykowy 10,25” czy cyfrowy wyświetlacz zegarów 12,3”. Wyjątkowa stylistyka modelu została zainspirowana kultowymi modelami Alfa Romeo. Wzrok przyciąga wyjątkowy, włoski design felg aluminiowych, nawiązujący do tarczy telefonu, tylne światła LED będące sygnaturą modelu, siedzenia z Alcantary lub skóry czy wielokolorowe oświetlenie wnętrza Ambient. Alfa Romeo Tonale to początek nowej ery elektryfikacji.

Model objęty jest 5-letnią gwarancją.

LEASING 105% ZE STAŁĄ MIESIĘCZNĄ RATĄ

Leasing 105% ze stałą miesięczną ratą umożliwia finansowanie zakupu Alfy Romeo Tonale w atrakcyjnym koszcie całkowitym leasingu i niskiej miesięcznej racie. Nie musisz się martwić rosnącymi stopami procentowymi – Twoja rata będzie tej samej wysokości przez cały okres leasingu. Ta korzystna oferta przygotowana na samochody dostępne od ręki skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych. Liczba samochodów ograniczona, a wykaz aut objętych ofertą u Dealerów Alfa Romeo.

Sprawdź raty w kalkulatorze leasingowym.

WYNAJEM SMART RENTING

Alfa Romeo Tonale jest dostępna od 1970 zł netto miesięcznie w wynajmie Smart Renting. To elastyczna formuła dla firm: stała miesięczna rata co miesiąc, ze znajomością wartości wykupu samochodu od samego początku i możliwość jego pierwokupu po zakończeniu umowy.

Sprawdź raty w kalkulatorze wynajmu.

KREDYT OD 0%

Kredyt umożliwia finansowanie Alfy Romeo Tonale z oprocentowaniem już od 0%. Elastyczny okres kredytu i bardzo atrakcyjne oprocentowanie to nie jedyne zalety oferty. Kredyt objęty jest stałą stopą procentową, dzięki czemu Twoja rata nie ulegnie zmianie przez cały okres kredytu. Oferujemy minimum formalności i szybką decyzję kredytową.

Sprawdź raty w kalkulatorze finansowym.

Skonfiguruj swoją wymarzoną Alfę Romeo Tonale, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Alfy Romeo.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Leasingodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Leasing dostępny jest na wybrane samochody i jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Całkowity koszt leasingu 105% jest osiągalny dla parametrów: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 30% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o., które nie jest wliczane do całkowitego kosztu leasingu (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji, wykaz samochodów objętych promocją oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u dealerów Alfa Romeo.

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1970 PLN netto dotyczy samochodu Alfa Romeo Tonale 1.5 T4 HYBRID SUPER w umowie na 36 miesięcy, z limitem 15 000 rocznie, wpłata własna 0% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Wyliczenie ma charakter przykładowy i zostało przygotowane w oparciu o cenę katalogową, a ostateczna wysokość raty i powyższych danych liczbowych uzależniona jest od faktycznej oferty cenowej konkretnego dealera oraz terminu złożenia zamówienia. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny i przykładowy. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Alfa Romeo.

Gwarancja Maximum Care dotyczy samochodów Alfa Romeo Giulia, Stelvio oraz Tonale i obejmuje 2 lata gwarancji kontraktowej i 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej z łącznym limitem przebiegu 200 tys. km. Szczegółowe warunki gwarancji u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo.


Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla „Kredytu od 0%”: wp��ata własna: 10.496,40 zł, okres kredytu: 60 miesięcy, 60 miesięcznych rat: 990,97 zł; stopa procentowa zmienna: 8,29%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 11.00%, całkowita kwota kredytu: 48.529,83 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 14.710,39 zł (w tym opłata przygotowawcza: 1.342,43 zł, odsetki: 10.928,38 zł, obowiązkowe ubezpieczenie GAP Index 20%: 2.439,58 zł), całkowita kwota do zapłaty: 59.458,21 zł. Dla tego produktu obowiązkowe jest zawarcie umowy ubezpieczenia AC oraz Bezpieczny Kredyt lub GAP. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Wyliczenie na dzień 16.05.2022 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl

Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland S.A. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland S.A. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

 Logo