Znajdź Twój nowy samochód

To proste, możesz dokonać wyboru używając poniższych filtrów

Wybierz model i znajdź samochód, który Cię zainteresuje:

Dealer VOYAGER GROUP SP. Z O.O.

O Voyager Group

Voyager Group Autoryzowany Dealer i Serwis - Jeep, Alfa Romeo w Poznaniu serdecznie zaprasza do diametralnie odnowionego punktu dealerskiego przy ulicy św. Michała 20, w którym wprowadzimy Cię w osobliwy świat marek Jeep i Alfa Romeo.

Promocje

Od ponad dwudziestu lat tworzymy zgrany zespół profesjonalistów, który z entuzjazmem spełnia marzenia naszych Klientów. Uważamy, że naszą rolą - rolą pracowników Voyager Group jest odkrywanie przed naszymi Klientami nowych możliwości samochodów marki Jeep, tworzenie wyjątkowej atmosfery. Tak rozumiemy nasz zawód. Tak rozumiemy misję Voyager Group. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Serwis i usługi

Jako Autoryzowany Dealer i Serwis marki Jeep towarzyszymy naszym Klientom w niezwykle ważnym wydarzeniu jakim jest wybór odpowiedniego modelu samochodu marki Jeep, a następnie dbamy oto, aby mogli się swoim samochodem cieszyć jak najdłużej oraz aby czuli się zawsze bezpieczni na drodze. Wspólnie tworzymy historię marki Jeep, która trwa już ponad 75 lat. Poznaj zakres wszystkich usług posprzedażowych.