Promocja

Niski miesięczny czynsz leasingowy.

Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa.

Promocyjny leasing Jeep® to korzystna oferta dla Twojej firmy. Finansowanie legendarnych samochodów Jeep® odbywa się na jasnych zasadach, a wszystkich formalności, od wyboru samochodu po jego sfinansowanie, dopełnisz cyfrowo – bez wychodzenia z firmy!

Atrakcyjny całkowity koszt leasingu
Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa!
Okres leasingu 24-60 miesięcy
Pierwsza wpłata 0-45%
• Finansowanie jednej z dostępnych opcji ubezpieczenia Bezpieczny Leasing lub GAP
• Wszystkie formalności załatwisz zdalnie bez wychodzenia z firmy: od wnioskowania o leasing po podpisanie umowy leasingu!
• Możliwość sfinansowania atrakcyjnych pakietów ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego we współpracy z TU Generali oraz usług MOPAR
• Ponad 40 oddziałów FCA Leasing z siedzibami u dealerów Jeep® umożliwiających rejestrację samochodu na lokalnych numerach tablic

Poznaj niezastąpione samochody Jeep® i wybierz się na niezapomnianą przejażdżkę. Skorzystaj z finansowania FCA Leasing i już teraz sprawdź bezkompromisowe możliwości Jeepa w terenie!

Każdy z Klientów zainteresowanych nowym Jeepem w promocyjnym leasingu może sfinansować jego zakup zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z firmy! Wszystkie czynności, począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie, odbywają się cyfrowo! Papierowa wersja dokumentacji leasingowej została zastąpiona „ekologiczną” wersją digitalową. Zawarcie umów leasingu jest potwierdzone złożeniem elektronicznego podpisu po stronie Klienta i FCA Leasing, a dokumentacja leasingowa w formie cyfrowej trafia na wskazany przez Klienta adres mailowy!

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Leasingodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych dostępnych w salonach Stellantis. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep®. Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów Jeep®.


Logo