Promocja Dealera

Nowa architektura pojazdu, nowy napęd hybrydowy plug-in, zupełnie nowy wygląd nadwozia i nowe wnętrze, tak w skrócie prezentuje się Nowy Jeep Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid. Pomimo, iż mowy model pojawi się w salonach dopiero w czwartym kwartale 2022 roku można już składać zamówienia na całą jego gamę, która obejmuje modele: Limited 4xe, Trailhawk 4xe, Overland 4xe i Summit Reserve 4xe.

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe został zaprojektowany i wykonany tak, aby oferować jeszcze więcej elementów i systemów, dzięki którym ten właśnie Jeep stał się prawdziwą światową ikoną w segmencie SUV-ów premium. Należą do nich:


Bardziej przyjazny dla środowiska napęd o doskonałych osiągach – dzięki technologii 4xe (PHEV) zapewniający do 51 km zasięgu elektrycznego w mieście oraz łączny zasięg do 700 km, jest to najbardziej zrównoważony ekologicznie Grand Cherokee z napędem 4x4. To także kolejny dowód zaangażowania marki Jeep w ideę „Wolności bez Emisji". Bez kompromisów w kwestii osiągów, bowiem nowy model przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,3 sekundy

Jeszcze lepsze legendarne zdolności terenowe – najwszechstronniejszy Grand Cherokee 4x4 w historii, nowy Trailhawk 4xe pokonał szlak Rubicon Trail w trybie całkowicie elektrycznym; nowy, elektronicznie rozłączany przedni stabilizator zapewnia lepszą artykulację zawieszenia i przyczepność podczas jazdy po skałach lub na nierównym terenie

Więcej technologii – system Uconnect 5 z pierwszym w tym segmencie ekranem dla pasażera z pierwszego rzędu i nowym systemem rozrywki o wysokiej rozdzielczości dla tylnych siedzeń i systemem Active Driving Assist

Więcej miejsca i lepsza wszechstronność – nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe oferuje wyższy poziom komfortu i przestronności, a w jego bagażniku zmieści się nawet umieszczony poprzecznie zestaw kijów golfowych.

Więcej innowacyjnych rozwiązań – dzięki nowej architekturze pojazdu, nowej stylistyce nadwozia i nowemu wnętrzu z przednim ekranem pasażera i niezależnemu przedniemu i tylnemu zawieszeniu oraz nowemu zawieszeniu pneumatycznemu Quadra-Lift z elektronicznym układem adaptacyjnego tłumienia

Doskonała, światowej klasy jakość wykonania – gama obejmuje wersję wyposażenia Summit Reserve z elegancką skórzan�� tapicerką Palermo, elementami wykonanymi z naturalnego drewna i 19-głośnikowym system audio McIntosh o mocy 950 Watt

Większe bezpieczeństwo – dzięki ponad 110 zaawansowanym systemom bezpieczeństwa i ochrony, obejmującym m.in. system Active Driving Assist umożliwiający zautomatyzowaną jazdę z rękami na kierownicy oraz kamerę z widokiem 360o i kamery do jazdy nocnej systemu „Night Vision.


Technologia hybrydowa plug-in 4xe zwiększa przyjemność z jazdy, wolność i przygodę, z których znana jest marka Jeep, zapewniając jednocześnie niespotykane osiągi, oszczędność paliwa i poszanowanie środowiska:
 - zasięg w trybie całkowicie elektrycznym wynoszący do 48 km w cyklu mieszanym i do 51 km w cyklu miejskim

 - moc 380 KM i moment obrotowy 637 Nm

 - system napędu 4x4 Quadra Trac II lub Quadra Drive II z dwubiegową skrzynią rozdzielczą z przełożeniem redukcyjnym  2,72:1

 - przeło��enie pełzające wynoszące 47.4:1

 - maksymalny uciąg wynoszący 2300 kg.


Finansowanie

Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez FCA Bank, FCA Leasing i Leasys możesz zasiąść za kierownicą nowego Jeepa® Grand Cherokee 4xe Plug-In Hybrid.

Każdy z klientów może zdecydować się na jeden z wielu promocyjnych produktów finansowych ułatwiających kupno samochodu np. w kredycie lub leasingu, zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo! Klient ma również możliwość zbadania swojej zdolności kredytowej korzystając również z funkcji Prescoringu. Kalkulator finansowy jest dostępny dla klientów FCA Banku na stronie internetowej Banku, umożliwiając wybór dowolnej oferty kredytowej i uzyskanie wstępnej oceny finansowej. Po tym wystarczy kontakt klienta z dealerem, ustalenie szczegółów finansowania i zawarcie umowy o kredyt. Cyfrowe zawarcie umowy kredytu, czy leasingu  upraszcza proces, redukuje czas i koszty. Takie rozwiązanie pozwala również zadbać o środowisko naturalne poprzez zastąpienie umowy papierowej jej wersją elektroniczną.

Dzięki rozwiązaniom wynajmu długoterminowego Leasys można się cieszyć bezproblemową jazdą modelami z całej gamy nowego Jeepa Grand Cherokee 4xe. Wynajem długoterminowy oferowany przez Leasys to nowoczesne rozwiązanie dla firm rozważających użytkowanie nowego samochodu płacąc za niego stałą miesięczną ratę. Klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu i nie musi się martwić zbliżającym się terminem ubezpieczenia OC, przeglądu samochodu czy wymiany opon – w zależności od wybranej opcji i produktu dodatkowe usługi pokrywa comiesięczną ratę. Cała gama Jeepa Grand Cherokee 4xe dostępna jest w produkcie Smart Renting – elastycznej formule wynajmu długoterminowego, w której klient ma możliwości poznania wartości samochodu już na etapie podpisywania umowy wynajmu. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Podany zasięg ustalono na podstawie nowej światowej zharmonizowanej procedury badania pojazdów lekkich WLTP (Rozporządzenie (UE) 2017/1151). Rzeczywisty zasięg samochodów zelektryfikowanych może różnić się w zależności od prędkości, ogrzewania, warunków atmosferycznych i topografii terenu. Na zasięg wpływają również inne czynniki takie jak indywidualny styl jazdy, ciśnienie w oponach, korzystanie z dodatkowych urządzeń (np. klimatyzacji lub radia) czy obciążenie ładunkiem.


Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.