Promocje, serwis i usługi posprzedażowe dla posiadaczy samochodów marki Jeep

Niezależnie od tego, czy szukasz oryginalnej części, czy wysokiej klasy serwisu, nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Od przeglądów i serwisu po części i naprawy, VOYAGER GROUP SP. Z O.O. zapewnia najlepszą opiekę nad Twoim samochodem marki Jeep przez cały okres jego użytkowania.

 

Promocje

Sprawdź nasze aktualne promocje posprzedażowe Jeep. Zadzwoń lub odwiedź nasz punkt dealerski i skorzystaj z naszej oferty już dziś.

 

Serwis i usługi

Serwis Jeep – Poznań
Autoryzowany serwis Jeep w Poznaniu Voyager Group wykonuje przeglądy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Do naszego punktu przy ul. Św. Michała 20 zapraszamy właścicieli wszystkich modeli legendarnych amerykańskich terenówek, którzy chcą sprawdzić stan swojego auta, bezpiecznie przedłużyć gwarancję lub usunąć jakiekolwiek usterki. Serwisujemy m.in. Jeepa Wranglera, Cherokee i Grand Cherokee, Compass, Renegade, Liberty, Commander czy Patriot.

Jeep serwis – Poznań – przeglądy techniczne i umowy gwarancyjne

Jako oficjalny Jeep serwis posiadamy podpisane umowy na przeglądy i naprawy gwarancyjne. Zapraszamy właścicieli, którzy chcą wykonać okresowy przegląd techniczny lub potrzebują jakiejkolwiek pomocy, aby zadbać o stan auta będącego na gwarancji. Wykonujemy przeglądy w oparciu o kartę serwisową producenta. Podczas weryfikacji stanu poszczególnych układów i podzespołów zawsze bierzemy pod uwagę nie tylko typ silnika, ale także rocznik samochodu oraz jego przebieg na liczniku. Nasi technicy sprawdzają stopień wyeksploatowania kluczowych części, wymieniają świece, weryfikują poziom płynów eksploatacyjnych (wraz z ich wymianą w razie potrzeby).

Serwis Jeep – Poznań – mechanika i elektromechanika pojazdowa
Posiadamy nowoczesne stanowiska wyposażone w najlepszy sprzęt komputerowo-diagnostyczny, co pozwala nam szybko wykryć każdą nieprawidłowość. Bazujemy na oryginalnych częściach zamiennych Jeep.
Serwis Jeep w Poznaniu naprawia m.in.:

  • układy zawieszenia,
  • układy hamulcowe,
  • układy kierownicze,
  • układy chłodzenia,
  • układy wydechowe,
  • szyby samochodowe.
  • wykonujemy także naprawy blacharsko-lakiernicze, geometrię, wykonujemy serwis opon.