Nowy Jeep Compass 4xe Plug-In Hybrid

Już od zł 202 300
Modele
Hybryda
190 – 240 KM
2,0 - 2,1 (l/100 km)
5
46 - 45 (g/km)
Automatyczna

Szczegóły

Informacje o modelu

Nowa era mobilności według Jeepa®

Jeep® zmienia punkt widzenia wprowadzając do świata elektryfikacji nową technologię 4xe. Niezrównany napęd na cztery koła od Jeepa® został połączony z napędem elektrycznym. Nowa koncepcja mobilności, która sprzyja nowemu ekosystemowi usług i rozwiązań w tym zakresie, podtrzymując ciągłość ewolucji w świecie Jeepa®.

Łączność za pomocą Uconnect™ Services

Technologia na pokładzie 4xe Plug-In Hybrid oferuje dostęp do najnowszych rozwiązań Uconnect™ Services oraz aplikacji mobilnej My Uconnect. Łącz się ze swoim samochodem zdalnie i zarządzaj jego ładowaniem w prosty i intuicyjny sposób, bezpośrednio z poziomu smartfona.

Swoboda przemieszczania się

Nowi właściciele Jeepa® 4xe Plug-In Hybrid otrzymają również kartę EV. Jest to elektroniczna karta umożliwiająca ładowanie na dowolnej stacji w Europie zawsze w jednakowej cenie. Zaś dzięki usługom dostępnym w ramach pakietu Uconnect Services z łatwością odnajdziesz najbliższą stację ładowania. W całej Europie jest ich ponad 120 000.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Możliwości

Daj się porwać rewolucji Jeepa®

Każda przyszłość rodzi się z rewolucji. Jeep® na nowo odkrył mobilność, udoskonalając każdy aspekt: odpowiedzialność, oszczędność i osiągi. W nowym Jeepie® Compassie 4xe Plug-In Hybrid, moc i zrównoważony rozwój w końcu podążają tą samą ścieżką.

Ekologiczna mobilność

Oto duch Jeepa®, który nie uległ zmianie ale jego silnik to prawdziwa rewolucja. Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid Compass został wynaleziony na nowo, aby sprostać nowym wyzwaniom mobilności. Kiedy pracują obydwa silniki, ich wpływ na środowisko jest zauważalnie mniejszy, zaś przy napędzie elektrycznym samochód w ogóle nie wytwarza CO2.

Mniejsze zużycie paliwa

Silniki nowej generacji zapewniają niespotykane wcześniej niskie zużycie paliwa. Pojazd zasilany jest akumulatorem o pojemności 11,4 kWh, oferującym zasięg do 50 km przy napędzie wyłącznie elektrycznym. Sprawia to, że większość codziennych podróży może odbywać się bez jakiejkolwiek emisji CO2 oraz w znacznym stopniu ogranicza zużycie paliwa.

Ekscytacja hybrydą

Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid posiada jeszcze lepsze osiągi, dzięki całkowitej mocy 190 lub 240 KM. Przyspieszaj od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,3 sekundy. Maksymalna prędkość wynosi 130 km/h przy napędzie elektrycznym i 200 km/h przy napędzie hybrydowym.

Komfort jazdy

Otwórz się na nowe doświadczenie jazdy z automatycznym zarządzaniem silnikiem elektrycznym i benzynowym, które sprzężone są z nową, 6-biegową skrzynią automatyczną. U podstaw osiągów leży moc i łatwość obsługi, dzięki komfortowi płynnej, cichej i szybkiej zmiany biegów. Ciągły rozdział momentu obrotowego gwarantuje lepszą reakcję oraz większe przyspieszenie, czego efektem jest bardziej płynna jazda zarówno w mieście jak i na trasie.

Jazda w kierunku przyszłości

Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid daje możliwość wyboru spośród trzech różnych trybów jazdy: Hybrid, który wykorzystuje obydwa silniki, Electric, który wykorzystuje tylko silnik elektryczny bez emisji CO2, oraz E-Save, który pomaga w utrzymaniu poziomu naładowania akumulatora poprzez autonomiczny system ładowania. Poszukujący doświadczenia jeszcze bardziej sportowej jazdy mogą liczyć na tryb Sport dostępny w systemie Selec-Terrain®.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Silniki

Cisza, nadjeżdża Compass.

Przygotuj się na ponowne odkrywanie miasta. Do 240 KM mocy i przyspieszenie od 0-100 kmh w zaledwie 7,3 sekundy przyda się na każdej drodze. Korzystając tylko z silnika elektrycznego, przejedziesz do 50 km na samym akumulatorze, bez jakiegokolwiek wpływu na środowisko pod względem emisji, w całkowitej ciszy.

Silnik spalinowy - 4-cylindrowy, benzynowy silnik 1.3 Turbo

4-cylindrowy, benzynowy silnik 1.3 l Turbo dostępny jest w dwóch wersjach, 130 KM lub 180 KM. Mocne same w sobie, ale idealne w połączeniu z napędem elektrycznym.

 

Silnik elektryczny - FCA eMotor o mocy 60 KM

Jazda w trybie Electric oferuje całkowicie nowe doświadczenie: zerowy wpływ na środowisko pod względem emisji CO2, zasięg do 50 km i nowy rodzaj bezgłośnej mobilności.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologia

Nowoczesna mobilność

Zaufaj najnowszym technologiom, w które został wyposażony nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid. Dzięki systemowi multimedialnemu oraz jego licznym funkcjom oferującym wsparcie podczas jazdy i rozrywkę, poznasz przyszłość marki Jeep®.

Nowy, cyfrowy wyświetlacz TFT

7-calowy wyświetlacz TFT z nowym interfejsem graficznym na bieżąco wyświetla informacje dotyczące pojazdu oraz Twojego stylu jazdy. Nowy układ graficzny i złącza USB sprawiają, że jest on jeszcze szybszy i bardziej intuicyjny. Teraz już nic Cię nie zatrzyma.

System Uconnect™ 8,4’’ Nav

Przetestuj inteligentne rozwiązania zastosowane w Jeepie® Compass 4xe Plug-In Hybrid. Nowy, interaktywny system multmedialny Uconnect™ czwartej generacji, wyposażony w dotykowy ekran HD o przekątnej 8,4 cala umożliwia szybki dostęp do wszystkich funkcji za pomocą przycisków na kierownicy, gestów i poleceń głosowych. Połącz się ze swoim smartfonem i zarządzaj wszystkimi pozycjami w Twoim harmonogramie bez odwracania uwagi od drogi.

System e-Coasting

Nowy system e-Coasting umożliwia ładowanie akumulatora w trakcie każdej podróży. Ta nowa technologia, kiedy jest włączona, wykorzystuje ujemny moment obrotowy wytwarzany podczas hamowania silnikiem do ładowania akumulatora.

Pakiet usług Uconnect™ Services

Odkryj nowy sposób doświadczania swojego pojazdu. Pakiet usług Uconnect™ Services zmienia sposób komunikacji ze światem Jeepa®. Połącz się zdalnie ze swoim pojazdem, korzystając z aplikacji mobilnej Jeep®, aby monitorować parametry, obserwować ważne dane oraz w dowolnym momencie skorzystać z systemów wsparcia.

Dołącz do świata 4xe PHEV

Odkryj potencjał swojego nowego Jeepa® Compass 4xe Plug-In Hybrid. Pobierz aplikację Jeep® ze sklepu App Store i Google Play i w dowolnym momencie rozpocznij interakcję ze swoim pojazdem.

Idealna synergia

Dzięki wszystkim funkcjom w ramach aplikacji Apple CarPlay i Android AutoTM wbudowanym w system multimedialny Twój świat jest zawsze przy Tobie, dokądkolwiek pojedziesz. Twoje kontakty, muzyka, kalendarz i inne dane pozostają z Tobą podczas podróży.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Bezpieczeństwo

Otoczony bezpieczeństwem

W nowym Jeepie® Compassie 4xe Plug-In Hybrid zainstalowano 70 najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego. Kabina zapewnia bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów, zaś systemy wspomagają kierowcę w trakcie jazdy, chroniąc każdą osobę znajdującą się wewnątrz przed wszelkimi niespodziewanymi przeszkodami lub trudnościami, jakie mogą wystąpić na drodze.

Adaptacyjny tempomat

System ten umożliwia kierowcy ustawienie i utrzymywanie prędkości jazdy przy jednoczesnym zachowaniu bezpiecznej odległości od pojazdu znajdującego się z przodu. W nagłych przypadkach system ten może spowodować aktywację automatycznego hamowania, bez jakiejkolwiek interwencji ze strony kierowcy.

Tylna kamera cofania Park View® z dynamicznymi liniami

Tylna kamera Park View® oferuje doskonały obraz podczas cofania, a także wspomaga kierowcę, wskazując kierunek jazdy samochodu za pomocą dynamicznych linii oraz za pomocą sygnałów dźwiękowych.

System monitorowania martwego pola

Monitorowanie martwego pola to zaawansowany system wykorzystujący radar do wykrywania pojazdów nadjeżdżających z tyłu. Po jego włączeniu, jeżeli w obszarze monitorowanym przez radar znajdzie się inny pojazd, system niezwłocznie informuje o tym fakcie kierowcę za pomocą ikon wyświetlanych na bocznych lusterkach.

Asystent Pasa Ruchu

Ten system bezpieczeństwa, dostępny w ramach standardowego wyposażenia w nowym Jeepie® Compassie 4xe Plug-In Hybrid, monitoruje pozycję pojazdu na jego pasie ruchu. W razie gdy pojazd niezamierzenie zjeżdża ze swojego pasa, system wysyła ostrzeżenie, i wraz z asystentem utrzymania pasa ruchu koryguje pozycję pojazdu kierując go z powrotem na właściwy pas.

System wykrywania zmęczenia kierowcy

Dostępny wyłącznie w samochodach z serii 4xe Plug-In Hybrid, system ten wykrywa poziom zmęczenia kierowcy. W razie potrzeby system wysyła komunikat tekstowy sugerujący, aby kierowca odpoczął. Ponadto aż do momentu przerwania jazdy wyświetlana jest ikona, nawet po usunięciu komunikatu na ekranie TFT. Ikona znika dopiero wówczas, gdy kierowca się zatrzyma, wyłączy silnik i odpocznie.

Automatyczne światła

Automatyczne przednie światła rozświetlają drogę przed samochodem. Po ustawieniu trybu automatycznego, światła będą załączać i wyłączać się automatycznie w zależności od warunków panujących na zewnątrz.

Detektor obiektów przecinających drogę cofania

System ten pomaga kierowcy w sytuacjach ograniczonej widoczności z tyłu, jak na przykład wyjeżdżanie z miejsc parkingowych. System uruchamia się automatycznie po włączeniu wstecznego biegu i ostrzega kierowcę za pomocą sygnałów dźwiękowych i ikon widocznych na lusterkach bocznych, unikając ewentualnego zderzenia z pojazdami lub ludźmi znajdującymi się w pobliżu. System ten idealnie współpracuje z asystentem parkowania równoległego i prostopadłego, który wykonuje odpowiednie manewry w zależności od ilości dostępnego miejsca.

Wykrywanie obiektów przecinających drogę

System ten wspiera kierowcę podczas manewrów przy ograniczonej widoczności, np. Podczas wyjeżdżania z parkingów. Uruchamia się poprzez włączenie biegu wstecznego i ostrzega kierowcę za pomocą sygnałów dźwiękowych oraz ikon wyświetlanych w lusterkach bocznych, pomagając uniknąć możliwego zderzenia z nadjeżdżającymi pojazdami.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Nadwozie

Zdecydowane i charakterystyczne linie

Ewolucja nie zmienia elegancji formy. Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid zachowuje swoje muskularne, choć wytworne linie, a także solidny i pociągający design, które to cechy sprawiły, że stał się tak popularny.

Pociągający design

Otwierany dach, chromowane listwy podkreślające profil pojazdu, legendarny siedmioszczelinowy grill i solidny design tyłu. Delektuj się przyciągającym uwagę wyglądem.

Bi-ksenonowe reflektory

Bi-ksenonowe reflektory przednie to technologia, która w jednej lampie łączy zarówno światła mijania jak i drogowe.

Nowy emblemat 4xe

Znak rozpoznawczy nowej mobilności Jeepa®. Z boku Compassa 4xe Plug-In Hybrid znajduje się nowy emblemat 4xe.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Wnętrze

W centrum uwagi

Charakterystyczny i niezrównany styl, który widoczny jest również wewnątrz. Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid spełnia wszystkie wymagania w zakresie komfortu, przestronności i technologii, oferując wszystko, co najlepsze podczas każdej podróży. Począwszy od przeszycia na siedzeniach i detali na desce rozdzielczej po umiejscowienie konsoli centralnej i bogato wyposażony panel przyrządów, to właśnie we wnętrzu elegancja i komfort mają najwięcej do powiedzenia.

System UconnectTM 8,4’’ z nawigacją

Śledź szczegółowe informacje dotyczące ładowania i wiele więcej, a wszystko to za pomocą systemu multimedialnego UconnectTM 8,4’’ z nawigacją. Poznaj jest przepływ energii, przeglądaj historię ładowania, zmieniaj ustawienia ładowania i sprawdzaj jaką oszczędność daje Ci Twój styl jazdy.

 

Selektor trybu hybrydowego

Dom, biuro czy siłownia, nasze codzienne życie złożone jest z miejsc, do których się udajemy. To, jak się tam dostaniesz, zależy od Ciebie. Wybieraj spośród trzech trybów jazdy, które optymalizują moc i oszczędność paliwa.

7-calowy wyświetlacz w panelu wskaźników

Otrzymuj informacje o stanie akumulatora, poziomie naładowania i dostępnym zasięgu, a także bieżące wskazówki, jak zoptymalizować swój styl jazdy. Miejscem, gdzie wyświetlane są wszystkie informacje jest wyświetlacz w panelu wskaźników, istotny element każdej podróży, zwłaszcza w świecie 4xe PHEV.

 

System Selec-Terrain™

Nie obawiaj się żadnej drogi, niezależnie od warunków. Dzięki systemowi zarządzania trakcją Selec-Terrain™ możesz ręcznie wybrać styl jazdy dostosowany do każdego rodzaju terenu. Wybieraj spośród trybów Sand, Rock, Snow i Sport. Albo wybierz tryb Auto i niech Twój nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid zrobi całą robotę. Tu nie możesz się pomylić.

*Tryb Rock dostępny jest wyłącznie w wersji Trailhawk.

e-Coasting

Ta nowa technologia umożliwia ładowanie akumulatora z wykorzystaniem energii kinetycznej wytwarzanej podczas zwalniania. Nawet ruch może być wykorzystany do ładowania w świecie 4xe PHEV.

 

Odsłoń niebo

Dzięki panoramicznemu dachowi CommandView® otworzą się przed Tobą nowe perspektywy. Elektrycznie otwierany i uchylany szklany panel rozciąga się nad oboma rzędami siedzeń. W gorący, słoneczny dzień możesz skryć się w cieniu dzięki elektrycznej rolecie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Konfiguruj
Skonfiguruj swój nowy samochód Jeep Compass 4xe
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje