Jeep Renegade

Już od zł 69 900
Modele
Benzyna - Diesel
110 - 170 KM / 69,8 - 125 kW
4,0 - 8,8 (l/100Km)
5
Euro 6
Automatyczna - Manualna - Dwusprzęgłowa

Szczegóły

Informacje o modelu

Gdy świat stawia przed Tobą zaskakujące wyzwania, potrzebujesz samochodu, który jest gotów niemal na wszystko. Jeep® Renegade ma wszystko, czego potrzebujesz i tylko to, czego potrzebujesz. Gotów na przygodę?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

Wygląd Jeepa Renegade inspirowany jest oryginalnym Jeepem Willys MP z 1941 roku, jednym z pierwszych pojazdów wojskowych z masowej produkcji w USA.

 

Jeep® Renegade przenosi podziw dla kultowej marki na zupełnie nowy poziom. Zaprojektowany do jazdy w mieście i stworzony z dzikości, jest pełen unikalnych detali i elementów, które wykreowały legendę marki Jeep®. Z przodu Renegade jest zdecydowanym jeepem z charakterystyczną kratą wlotu powietrza z siedmioma szczelinami, duże okrągłe reflektory poniżej linii maski dodają surowości jego sylwetce. Kontynuacją dziedzictwa marki Jeep® są trapezowe nadkola. Na tylnych lampach i emblemacie Renegade z boku pojazdu umieszczono motywy graficzne z kanistrów z zabytkowych modeli. Renegade to w każdym calu Jeep® i stylowy samochód współczesny do ostatniego szczegółu.

 

Dostępny w 4 różnych wersjach wyposażenia, 10 żywych kolorach nadwozia i 9 różnych dwukolorowych kombinacjach z czarnym akcentem na dachu – Renegade zachowuje kultowy wrodzony charakter marki Jeep®, pokazując jednocześnie swój własny nonkonformistyczny temperament.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Wnętrza Jeepa® Renegade to starannie dopracowane detale, innowacyjne połączenia kolorów i wysokiej jakości materiałów, najnowocześniejsza technologia oraz inteligente rozwiązania przestrzeni bagażowej. Jego mocny i energiczny wygląd czerpie z legendarnego dziedzictwa marki, wzniesionego na kolejny poziom. Inspirowany sportami ekstremalnymi, projekt łaczy miękkie formy z odważnymi akcentami. Przenikanie się tych elementów budzi prawdziwe emocje.

 

Wnętrze Jeepa® Renegade inteligentnie łączy zmysłowe materiały z odważnymi elementami funkcjonalnymi, takimi jak uchwyt dla pasażera, niezbędny w trakcie off-roadowych przygód. Detale inspirowane legendarnym dziedzictwem marki Jeep® tworzą wysmakowaną, elegancką kompozycję. Obejrzyj galerię, by przyjrzeć się bliżej wnętrzu Jeepa® Renegade.

 

Wykończenia wnętrza Jeepa® Renegade obejmują ergonomicznie zaprojektowane, wykonane z wysokiej jakości materiałów fotele oraz kolorowe anodyzowane akcenty, inspirowane wyczynowymi googlami używanymi w sportach ekstremalnych.

 

Z Jeepem® Renegade możliwości są nieskończone. Możesz podkreslić swoją indywidualność i niepowtarzalny styl poprzez wybór dodatkowych akcesoriów Mopar®.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

Komfort i rozrywka w samochodzie dzięki systemowi Uconnect™ Radio LIVE z ekranem dotykowym o przekątnej 5" lub 6,5". Przy użyciu kompatybilnego smartfona z funkcją Bluetooth® będziesz mógł zawsze obsługiwać bez użycia rąk swoją muzykę, wiadomości i połączenia telefoniczne. Ponadto system Uconnect™ LIVE 6,5” Nav posiada nawigację z niesamowitymi, trójwymiarowymi mapami oraz dodatkowe czujniki GPS, które zapewnią precyzyjną lokalizację w miejscach, w których sygnały GPS mogą być zakłócone. Natomiast Jeep® Skills, nowa aktualizacja systemu Jeep®Uconnect™ LIVE, pozwoli Ci kontrolować dane dotyczące jazdy, jej parametry i trasy.

 

Dzięki systemowi audio z licznymi głośnikami i subwooferem Twoje wrażenia z podróży już nigdy nie będą takie same. Poznaj szczegóły najwyższej klasy systemów audio.

 

Wystarczy, że podłączysz w samochodzie kompatybilne urządzenie multimedialne, by móc słuchać swojej ulubionej muzyki. Dzięki funkcji odtwarzania strumieniowego Bluetooth® i wejściu AUX system Uconnect™ pozwala Ci na łatwe zarządzanie swoim urządzeniem na kilka różnych sposobów.

 

Dzięki funkcji Bluetooth® streaming będziesz mógł bezprzewodowo przesyłać muzykę strumieniowo ze swojego urządzenia multimedialnego do systemu w samochodzie. W ten sposób łatwo można w sposób bezprzewodowy odtwarzać muzykę z kompatybilnego urządzenia multimedialnego lub aplikacji radia internetowego.

 

Możesz podłączyć i korzystać z maksymalnie 10 różnych telefonów komórkowych. Uconnect™ synchronizuje się z kontaktami na Twoim kompatybilnym telefonie, dzięki czemu podczas jazdy możesz przywołać jeden z nich po nazwie, która widoczna będzie na ekranie dotykowym.

 

Nawiązywanie i odbieranie połączeń telefonicznych lub odsłuchiwanie i odpowiadanie na wiadomości tekstowe, nie zdejmując rąk z kierownicy ani nie odwracając wzroku od sytuacji na drodze. 

 

Uconnect™ połączył siły z liderami w tworzeniu systemów nawigacyjnych, abyś zawsze miał pewność, gdzie się znajdujesz, dokąd zmierzasz i ile czasu potrzebujesz, by dotrzeć do wybranego celu. Mapy poprowadzą Cię w zatłoczonym ruchu drogowym, a o odpowiednią lokalizację i wskazywanie zmiany kierunku ruchu zadbają dodatkowe czujniki GPS. Prowadzenie zakręt po zakręcie zapewniają wskazówki dźwiękowe i komunikaty głosowe.

 

Największy w klasie, kolorowy wyświetlacz w zestawie wskaźników, dostępny w standardzie w wersjach Limited i Trailhawk, pozwala tak dostosować ekran, aby wyświetlać na nim możliwie jak największą lub jedynie niezbędną liczbę informacji, jakich potrzebujesz, posługując się przyciskami na kierownicy. Dzięki łatwym do zrozumienia ikonom i instrukcjom wyświetlacz ten można na wiele różnych sposobów dostosować, od prostej opcji odczytu prędkości po szczegółowe informacje o stanie samochodu, a w przypadku wersji 4WD również możliwość monitorowania trybu Selec-Terrain®.

 

Z kamerą cofania ParkView® możesz śledzić na kolorowym ekranie dotykowym systemu Uconnect™ sytuację z tyłu Twojego samochodu.

 

Jeep® Uconnect™ LIVE dysponuje nową funkcją, która wprowadza na całkiem nowy poziom doświadczenia z jazdy samochodem: Jeep® Skills. Możesz monitorować parametry swojej podróży dzięki przekazywanym na bieżąco informacjom na temat jazdy, a po dotarciu na miejsce możesz dokonać analizy odbytej podróży. Podejmij wyzwanie, sprawdź się, odkrywając trasy marki Jeep® i zdobywające cele. Dziel się swoimi trasami i osiągnięciami ze społecznością Jeep® online.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi i bezpieczeństwo

SILNIKI BENZYNOWE:

 

1.6 E-TorQ /110 KM z napędem na przednie koła – Skrzynia 5-stopniowa manualna

 

1.4 Tmair / 140 KM / S&S z napędem na przednie koła – Skrzynia 6-stopniowa manualna

 

1.4 Tmair / 140 KM / S&S z napędem na przednie koła – Skrzynia 6-stopniowa automatyczna DDCT

 

1.4 TMair / 170 KM / S&S z napędem Jeep Active Drive 4x4  – Skrzynia 9-stopniowa automatyczna

 

SILNIKI DIESLA:

 

1.6 MJD / 120 KM / S&S z napędem na przednie koła – Skrzynia 6-stopniowa manualna

 

1.6 MJD / 120 KM / S&S z napędem na przednie koła – Skrzynia 6-stopniowa automatyczna DDCT

 

2.0 MJD / 120 KM / S&S z napędem Jeep Active Drive 4x4 – Skrzynia 6-stopniowa manualna

 

2.0 MJD / 140 KM / S&S z napędem Jeep Active Drive 4x4 – Skrzynia 6-stopniowa manualna

 

2.0 MJD / 140KM / S&S z napędem Jeep Active Drive Low 4x4 – Skrzynia 9-stopniowa automatyczna

 

2.0 MJD / 170 KM / S&S z napędem Jeep Active Drive Low 4x4 – Skrzynia 9-stopniowa automatyczna

 

SYSTEMY:

 

System HDC (Hill Descent Control) umożliwia płynny i kontrolowany zjazd ze wzniesienia po nierównej lub śliskiej nawierzchni bez potrzeby używania pedału hamulca.

 

Jeep® Active Drive i Active Drive Low współpracują z systemem zarządzania trakcją Selec-Terrain®. Selec-Terrain® umożliwia uzyskanie optymalnych osiągów poprzez wybór odpowiedniego ustawienia do jazdy po drogach i jazdy w terenie.

 

Dzięki czujnikom radarowym i wideo ten innowacyjny system jest w stanie określić, czy Jeep® Renegade zbliża się zbyt szybko do innego pojazdu lub dużej przeszkody na swojej drodze - i ostrzec lub pomóc w uniknięciu/złagodzeniu skutków niebezpiecznych zdarzeń.

 

Jeżeli kierowca zbliży się w sposób niezamierzony do granic pasa, system ostrzeże go o tym zagrożeniu sygnałami wizualnymi i dźwiękowymi. Ponadto w przypadku wykrycia, że samochód zjeżdża z pasa, system będzie aktywnie wspomagał kierowcę w podjęciu odpowiednich manewrów korygujących z wykorzystaniem funkcji elektronicznego wspomagania układu kierowniczego.

 

Adaptacyjny tempomat automatycznie dostosowuje prędkość pojazdu przy zbliżaniu się do innego pojazdu na tym samym pasie ruchu lub przy wjeździe pojazdu na ten sam pas ruchu.

 

Dzięki tylnej kamerze cofania ParkView będziesz mieć doskonałą widoczność podczas cofania, a dzięki układowi dynamicznych linii będziesz mógł skorzystać z dodatkowych wskazówek ułatwiających parkowanie.

 

Podczas wchodzenia do samochodu elektroniczny czujnik jest w stanie wykryć, czy masz przy sobie pilota. Jeśli tak, będziesz mógł uruchomić samochód, naciskając przycisk Start&Stop.

 

Jeep® Renegade uzyskał prestiżowe pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP, osiągając końcową punktację 80/100. Euro NCAP zwiększyło próg wymagany do uzyskania upragnionej oceny 5 gwiazdek w kategorii bezpieczeństwa dorosłych, dzieci i pieszych.

 

Głębokości brodzenia do 48 cm
Zdolność holowania przyczepy o masie 1500 kg z dostępnym pakietem holowniczym.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia