Nowy Jeep Renegade 4xe Plug-In Hybrid

Już od zł 184 300
Modele
Hybryda
190 – 240 KM
1,9 - 2 (l/100km)
5
44 - 46 (g/km)
Automatyczna

Szczegóły

Informacje o modelu

Nowa era mobilności według Jeepa®

Jeep® zmienia punkt widzenia wprowadzając do świata elektryfikacji nową technologię 4xe. Niezrównany napęd na cztery koła od Jeepa® został połączony z napędem elektrycznym. Nowa koncepcja mobilności, która sprzyja nowemu ekosystemowi usług i rozwiązań w tym zakresie, podtrzymując ciągłość ewolucji w świecie Jeepa®.

EASYWALLBOX

Skróć czas ładowania. Nowy easyWallbox (dostępny na życzenie) to intuicyjne, inteligentne gniazdko, które możesz łatwo zainstalować w swoim domu bez pomocy elektryka. easyWallbox odczytuje zużycie energii w Twoim domu i dostosowuje moc ładowania, zapobiegając ewentualnym awariom. Jest również w stanie przechowywać historię ładowania w celu optymalizacji następnych ładowań.

Łączność za pomocą Uconnect Services™

Technologia na pokładzie 4xe Plug-In Hybrid oferuje dostęp do najnowszych rozwiązań Uconnect™ Services oraz aplikacji mobilnej My Uconnect. Łącz się ze swoim samochodem zdalnie i zarządzaj jego ładowaniem w prosty i intuicyjny sposób, bezpośrednio z poziomu smartfona.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Możliwości

Ewolucja osiągów

Jeep® na nowo wynalazł napęd na cztery koła, łącząc tradycyjny układ 4x4 z silnikiem elektrycznym. Efektem tego są lepsze osiągi, pełen komfort na trasie i jednocześnie niższy poziom zużycia paliwa i emisji.

Szanujmy świat, który nas otacza

Połączenie dwóch silników sprawia, że nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid jest w stanie zmniejszyć emisję CO2 do poziomu poniżej 50 g/km. Ponadto wybierając tryb elektryczny, można cieszyć się cichą jazdą, podczas której nie są wytwarzane żadne gazy cieplarniane.

Z miłości do środowiska

System Hybrid Plug-In, będący połączeniem silnika elektrycznego i spalinowego, gwarantuje niespotykanie niskie zużycie paliwa. Wybierając tryb elektryczny, można pokonać aż do 50 km, korzystając z samego akumulatora. Dzięki temu większość jazdy w ciągu dnia może odbyć się bez emisji gazów i przy znacznym zmniejszeniu spalania.

Gotowy na przygodę

Połączenie dwóch silników ujawnia dodatkową potęgę elektryczności i gwarantuje dreszcz emocji w momencie szybkiego jak błyskawica startu. Aż do 240 KM i poprawione przyspieszenie od 0 do 100 km/h. Także ulepszone prowadzenie czyni jazdę bardziej płynną i przyjemną, przy jeszcze krótszym czasie reakcji na pedał gazu.

Komfort jazdy

Poznaj pełnię przyjemności z jazdy dzięki automatycznemu zarządzaniu silnikiem elektrycznym i spalinowym oraz nowej 6-biegowej skrzyni automatycznej. Niesamowite osiągi przychodzą z łatwością dzięki szybkiej, płynnej i cichej zmianie biegów. Dostarczany bez przerwy moment obrotowy gwarantuje lepszą reakcję i błyskawiczne przyspieszenie, które zwiększa płynność jazdy w mieście i na otwartej przestrzeni.

Wybierz swój styl jazdy

Nowy Jeep® Renegade 4xe daje możliwość wyboru spośród trzech różnych trybów jazdy: Hybrid, który wykorzystuje obydwa silniki, Electric, który wykorzystuje tylko silnik elektryczny bez emisji CO2, oraz E-Save, który pomaga w utrzymaniu poziomu naładowania akumulatora poprzez autonomiczny system ładowania. Poszukujący doświadczenia jeszcze bardziej sportowej jazdy mogą liczyć na tryb Sport dostępny w systemie Selec-Terrain®.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Silniki

Przyszłość budzi emocje

Moc aż do 240 KM i przyspieszenie od 0 do 100 w zaledwie 7,5 sekundy. Możesz śmiało ruszać w dowolną trasę. Nowy układ przeniesienia napędu zastosowany w Jeepie® Renegade 4xe Plug-In Hybrid to połączenie nagradzanego tylnego systemu rozdziału trakcji eTorque z wysoko wydajnym napędem elektrycznym na tylne koła.

Silnik spalinowy - 4-cylindrowy silnik benzynowy 1,3 Turbo 130 KM

4-cylindrowy, benzynowy silnik 1.3 l Turbo dostępny w dwóch wersjach, 130 KM lub 180 KM, został zaprojektowany tak, aby doskonale współpracować z napędem elektrycznym.

 

Silnik elektryczny - FCA eMotor o mocy 60 KM

Jazda w trybie Electric oferuje całkowicie nowe doświadczenie: zerowy wpływ na środowisko pod względem emisji CO2, zasięg do 50 km i nowy rodzaj bezgłośnej mobilności.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologia

Widok na przyszłość

Zaufaj najnowszym technologiom, w które został wyposażony nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid. Dzięki systemowi multimedialnemu oraz jego licznym funkcjom oferującym wsparcie podczas jazdy i rozrywkę, poznasz przyszłość marki Jeep®.

Nowy 7-calowy wyświetlacz TFT

Sprawdzaj na bieżąco wszystkie parametry jazdy, w tym stan akumulatora, dostępną moc i poziom ładowania. Nowy 7-calowy wyświetlacz TFT łączy wszystkie niezbędne funkcje, które pozwalają wydobyć to, co najlepsze z technologii dostępnej w 4xe Plug-In Hybrid. Dostosuj do własnych potrzeb interfejs z informacjami i miej wszystko pod kontrolą, korzystając z przycisków sterowania umieszczonych na kierownicy.

System Uconnect™ 8,4’’ Nav

Nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid wprowadza czwartą generację systemu multimedialnego Uconnect™ Nav, z 8,4-calowym ekranem dotykowym. Dzięki przyciskom umieszczonym na kierownicy, gestom i poleceniom głosowym możesz wybrać najlepszy sposób interakcji z samochodem, bez rozpraszania swojej uwagi od sytuacji na drodze.

e-Coasting

Naładuj akumulator podczas jazdy za pomocą innowacyjnego systemu, który wykorzystuje ujemny moment obrotowy wytwarzany podczas zwalniania.

Uconnect™ Services

Przenieś doświadczenie jazdy swoim Jeepem 4xe Plug-In Hybrid na wyższy poziom. Dzięki usługom UconnectTM możesz łatwo, intuicyjnie i bezpiecznie zarządzać wszystkimi funkcjami samochodu.

Nielimitowana łączność

Nowy Jeep® 4xe Plug-In Hybrid pozwoli Ci czerpać z technologii to, co najlepsze i nawiązywać zdalną łączność ze swoim pojazdem w dowolnym momencie. Pobierz aplikację mobilną Jeep®, dostępną w App Store i Google Play.

Ty i Twój samochód tworzycie jedność

Bądź w stałym kontakcie ze znajomymi, słuchaj ulubionej muzyki i ustalaj trasy, nie zdejmując rąk z kierownicy. Korzystaj z aplikacji Apple CarPlay i Android AutoTM, zintegrowanej z systemem multimedialnym w samochodzie. Wystarczy tylko, że połączysz swoiego smartfona.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Bezpieczeństwo

Zaprojektowany, by chronić

Śmiało zasiądź za kierownicą Jeepa® i bez obaw ruszaj w każdą kolejną podróż. Nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid został wyposażony w ponad 60 funkcji ochrony i bezpieczeństwa. Wnętrze zabezpieczają przednie i tylne kurtyny boczne, kolanowa poduszka powietrzna kierowcy, boczne poduszki powietrzne montowane w przednich siedzeniach oraz zaawansowane, wielostopniowe poduszki powietrzne kierowcy i pasażera.

System rozpoznawania znaków drogowych (TSR)

Utrzymaj właściwą prędkość na każdej trasie. Nowy system rozpoznawania znaków drogowych (TSR) odczytuje znaki drogowe i wyświetla ostrzeżenie (TSR), jeżeli pojazd przekracza limit prędkości lub w momencie, gdy wykryte zostają inne ograniczenia.

Inteligentny asystent prędkości (ISA)

System rozpoznawania znaków drogowych komunikuje się bezpośrednio z inteligentnym asystentem prędkości, co pozwala dostosować szybkość do ograniczeń na drodze w łatwy i intuicyjny sposób bezpośrednio za pomocą przycisków umieszczonych na kierownicy.

System monitorowania martwego pola i wykrywania obiektów na drodze cofania

System czujników nieustannie monitoruje przestrzeń pomiędzy Tobą a innymi pojazdami. W razie wykrycia przeszkody w strefie martwego pola z boku lub z tyłu kierowca otrzymuje ostrzeżenie za pomocą ikon wyświetlanych na bocznych lusterkach i sygnału dźwiękowego.

Asystent Pasa Ruchu

Zaawansowane czujniki i kamera sprawdzają pozycję pojazdu na pasie ruchu, a system wyświetla ostrzeżenia w przypadku niezamierzonego zbliżania się pojazdu do linii. Ponadto w razie niezamierzonej zmiany pasa ruchu, system automatycznie wpływa na elektroniczny układ kierowniczy, pomagając kierowcy w podjęciu działań korygujących i powrocie na właściwy pas ruchu.

Hamowanie awaryjne

System automatycznego hamowania rozpoznaje przeszkody, także wtedy, gdy podróżujesz poza miastem. Możesz zawsze polegać na nowej przedniej kamerze z wbudowanym radarem, która właściwie rozpozna sytuację i niebezpieczeństwo.

System wykrywania zmęczenia kierowcy

Dedykowany dla Jeepa 4xe Plug-In Hybrid system rozpoznaje poziom zmęczenia kierowcy. Wyświertla się wtedy specjalna wiadomość tekstowa, sugerująca odpoczynek. Ponadto aż do momentu przerwania jazdy wyświetlona zostaje ikona, która nie gaśnie nawet po usunięciu wiadomości z ekranu TFT. Ikona znika tylko wtedy, gdy kierowca zatrzyma się, wyłączy pojazd i odpocznie.

System ostrzegania przed kolizją

Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid jest wyposażony w systemy ostrzegania przed kolizją. Radar oraz kamera rozpoznają, gdy samochód zbliża się ze zbyt wielką prędkością do innego pojazdu bądź dużej przeszkody na swojej drodze i ostrzega kierowcę oraz pomaga mu uniknąć zderzenia.

Tylna kamera cofania Parkview®

Tylna kamera ParkView włącza się za każdym razem podczas cofania i wyświetla wyraźny obraz na ekranie o przekątnej 8,4 cala Dodatkowo dynamiczne linie siatki znacznie ułatwiają każdy manewr parkowania tyłem.

Asystent automatycznego parkowania — Park Sense

System rozpoznaje miejsce parkingowe i prowadzi kierowcę za pomocą instrukcji dźwiękowych i wizualnych, które wyświetlane są także na wyświetlaczu TFT. Ponadto możesz liczyć także na nową automatyczną funkcję wyjazdu, pomocną podczas opuszczania miejsca parkingowego. Kierowca kontroluje bieg, hamulec i pedał gazu, a samochód automatycznie przejmuje kontrolę nad kierownicą.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Nadwozie

Stworzony, by być wyjątkowym

Charakterystyczny 7-szczelinowy grill — to bez wątpienia musi być Jeep®. Renegade 4xe Plug-In Hybrid wyróżnia także nowy emblemat 4xe oraz wyjątkowe, niebieskie detale. Wybierz swój własny styl spośród wszystkich dostępnych wersji.

Nowe logo 4xe

Przyszłość Jeepa® podkreślona została przez nowy symbol 4xe, umieszczony z tyłu pod emblematem „Renegade”.

Nowy pakiet świateł LED

Choć standardowe oświetlenie halogenowe charakteryzuje się długą trwałością i emituje jasne, białe światło, możesz poprawić widoczność aż o dodatkowe 50% i podróżować bezpieczniej. Pakiet świateł LED jest energooszczędny i zmniejsza koszty utrzymania nawet o 1/3 w porównaniu z tradycyjnymi reflektorami.

Nowe stylowe detale

Nowy 7-szczelinowy przedni grill, odświeżony pas przedni i nowe relingi dachowe to tylko kilka spośród nowych detali nadwozia.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Wnętrze

Celem jest wygoda

Wnętrze zostało zaprojektowane tak, by zapewnić przestrzeń i komfort podczas każdej, nawet najdłuższej podróży. Charakterystyczna linia deski rozdzielczej, ergonomiczna kierownica i przestronne schowki tworzą razem w pełni funkcjonalne i niezwykle atrakcyjne wnętrze. Nadaj mu charakteru wedle własnego uznania dzięki różnym dostępnym kombinacjom.

Selektor trybu hybrydowego

Wybierz między trzema różnymi trybami jazdy. Nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid dostosowuje się do sytuacji, by osiągnąć optymalną moc i wydajność.

 

System UconnectTM 8,4’’ z nawigacją

Śledź szczegółowe informacje dotyczące ładowania i wiele więcej, a wszystko to za pomocą systemu multimedialnego UconnectTM 8,4’’ z nawigacją. Poznaj jest przepływ energii, przeglądaj historię ładowania, zmieniaj ustawienia ładowania i sprawdzaj jaką oszczędność daje Ci Twój styl jazdy.

7-calowy wyświetlacz w panelu wskaźników

Umieszczony w idealnej pozycji, która pozwala kierowcy skoncentrować się na drodze i sprawdzać najważniejsze dane. Wyświetla między innymi informacje o poziomie naładowania akumulatora, dostępnej mocy, a nawet porady dotyczące bardziej wydajnej jazdy przesyłane w czasie rzeczywistym.

 

e-Coasting

Naładuj akumulator podczas jazdy za pomocą innowacyjnego systemu, który wykorzystuje ujemny moment obrotowy wytwarzany podczas zwalniania.

Otwórz się na świat

Nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid został wyposażony w dwie konfiguracje otwieranego dachu. My Sky to system otwieranych paneli dachowych zapewniający fantastyczne widoki podczas każdej przejażdżki. Umożliwiają to dwa lekkie panele dachowe, które można zdemontować ręcznie. Dach może być również otwierany lub uchylany elektrycznie.

Spójrz na podróż z innej perspektywy

Wyobraź sobie, że kładziesz dłonie na kierownicy swojego nowego Jeepa® Renegade 4xe Plug-In Hybrid. Poznaj nową deskę rozdzielczą i multimedia zaprojektowane dla wygody kierowcy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Konfiguruj
Skonfiguruj swój nowy samochód Jeep Renegade 4xe
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje