Jeep Wrangler

zł 156 100
Modele
Benzyna - Diesel
200 - 284 KM / 147 - 209 kW
8,5 - 15,4 (l/100Km)
3
Euro 6
Automatyczna

Szczegóły

Informacje o modelu

Ta legendarna ikona jest symbolem swobody od ponad 70 lat. Oferuje możliwość przeżycia i doświadczania świata z jedynej w swoim rodzaju perspektywy. Wsiądż na pokład i daj się uwieść modelowi Jeep® Wrangler.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Stylistyka

Klasyczny siedmioszczelinowy grill przedni, okrągłe reflektory, trapezoidlane nadkola, prostokątna pionowa przednia szyba, kute zawiasy maski silnika i opuszczana szyba przednia, to niepowtarzalne charakterystyczne elementy modelu Jeep® Wrangler, właściwe dla jego wizerunku 'twardego i czystego w formie'. Zawiasy wyjmowanych drzwi i szyby przedniej nadają mu wygląd techniczny, nowoczesny i wyjątkowy. Szyba przednia jest nachylona w sposób umożliwiający zmniejszenie oporu powietrza i poprawę izolacji akustycznej we wnętrzu kabiny. Ponadto, połączenie między szybą przednią i dachem zostało zaprojektowane w celu lepszego przepływu powietrza, zmniejszenia szumów wiatru i poprawy ochrony przed czynnikami atmosferycznymi. Design o czystych i zdecydowanych liniach ze zwróceniem szczególnej uwagi na montaż i wykończenie. Wersja Sahara posiada stopnie boczne wyposażone w powierzchnię przeciwpoślizgową, żeby ułatwić wsiadanie do samochodu. Jeep® Wrangler Rubicon, najbardziej terenowa wersja, wyróżnia się większym prześwitem dzięki sztywnej osi przedniej DANA 44 i posiada boczne progi ochrone o zwiekszonej wytrzymałosci, ze stali lakierowanej na czarno, osłaniające przed uderzeniami podczas jazdy w trudnym terenie. W wersji Sahara standardem są mocno przyciemniane szyby w części tylnej.

 

Dzięki dachowi materiałowemu Sunrider Soft-Top® i sztywnemu zdejmowanemu Freedom Top® , Jeep® Wrangler jest w stanie zagwarantować za pomocą kilku prostych działań doświadczenie jazdy na świeżym powietrzu jak w autentycznym kabriolecie. Zwłaszcza modułowy twardy dach Freedom Top® jest bardzo łatwy w używaniu i składaniu z powodu wygodnego podziału na trzy części. Po zdjęciu dwóch przednich paneli, część tylna twardego dachu może być łatwo zdemontowana, umożliwiając w ten sposób wybór jazdy z częściowo lub całkowicie otwartym dachem. Razem z opuszczaną na jednym zawiasie przednią szybą i wyjmowanymi drzwiami można podróżować wybierając pomiędzy wieloma dostępnymi konfiguracjami, aż do jazdy całkowicie "rozebranym" samochodem , mając niebo za dach i maksymalne wrażenia wolności i przygody. Do Jeepa Wranglera jest dostępny na zamówienie zestaw dachów Dual Top, która zawiera zarówno miękki dach Sunrider Soft Top® jak i w twardy dach modułowy Freedom Top®: swoboda konfiguracji ikony marki Jeep® nie zna granic. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Wnętrze

Wnętrze Jeepa Wranglera wyróżnia się zaokrąglonymi liniami, a nowe wysokiej jakości materiały oraz precyzyjne wykończenie nadaje kabinie komfortowy i elegancki wygląd. Motyw krzywizny deski rozdzielczej, konsoli centralnej, schowka i podłokietników w drzwiach zapewniają większą ergonomię i wygodę bezkompromisu. System Tip & Slide ułatwia przesuwanie do przodu i składanie przednich foteli zapewniając wygodny dostęp do tylnej części kabiny. Pomiędzy przednimi fotelami znajduje się podłokietnik z zamykanym schowkiem, w którym dostępne jest gniazdko 12 V i gniazdo USB, a z przodu i z tyłu schowka zamontowano uchwyty na kubki. Bogate wyposażenie standardowe obejmuje we wszystkich wersjach min. komputer pokładowy, kierownice z przyciskami sterowania systemem audio, komputerem i tempomatem, automatyczną klimatyzację.

 

Siedzenia są pokryte czarną tkaniną Black w wersji Sport i Rubicon. Dodatkowo na siedzeniach wersji Rubicon znajduje się wyszyte na oparciach logo Rubicon. Do wersji Sahara jest dostępna ekskluzywna tapicerka z czarnej skóry Black z logo Sahara na oparciach oraz podgrzewanie przednich foteli.

 

W kabinie dominują elementy okrągłe i powierzchnie o zaokrąglonych liniach, które tworzą wrażenie harmonii i stylu. Deska rozdzielcza została zaprojektowana całkowicie na nowo żeby zaoferować bardziej płynne, otulające linie. Wszystkie elementy sterowania na konsolii centralnej są ergonomiczne i łatwo dostępne. Cztery analogowe wskaźniki w panelu instrumentów nadają desce wygląd ekstremalnie techniczny. Ponadto, komputer pokładowy EVIC, w wyposażeniu standardowym wszystkich wersji, pozwala na wyświetlenie szeregu informacji dodatkowych takich jak temperatura zewnętrzna, kompas, średnie zużycie paliwa, zasięg na zbiorniku paliwa, czas podróży. Kierownica z wbudowanymi przyciskami pozwala z łatwością zarządzać tempomatem, systemem audio, systemem głośnomówiącym Bluetooth UConnect®.

 

Obszerna przestrzeń do twojej dyspozycji, na bagaże i wszystko to co jest potrzebne w podróży. Wrangler może się pochwalić przestrzenią ładunkową o pojemności do 935 litrach ze złożonym oparciem kanapy tylnej.

 

Pomimo swobody prowadzenia na świezym powietrzu, istnieje bezpieczne miejsce do przechowywania Twoich drobiazgów zamykane na kluczyk. Wyjmowana popielniczka może pełnić funkcję dodatkowego schowka na drobiazgi. W schowku pod podłokietnikiem jest wystarczająco miejsca na odtwarzacz MP3, aparat fotograficzny, tablet i inne przedmioty.

 

Zmień łatwo i wygodnie przestrzeń we wnętrzu twojego Wranglera dzięki składanemu oparciu kanapy tylnej i zrób miejsce na wszystko czego potrzebujesz.

 

Dwustronna mata bagażnika chroni wykładzinę bagażnika, natomiast schowek pod podłogą bagażnika, którego otwarcie jest blokowane drzwiami bagażnika, pozwala przechowywać wartościowe przedmioty. Pod podłogą znalazło się również specjalne miejsce do przechowywania śrub i nakrętek po zdemontowaniu drzwi i twardego dachu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Technologia

System multimedialny UConnect®, w który możesz wyposażyć Jeepa Wranglera, pozwala ci na zarządzanie telefonem komórkowym, nawigacyjnym systemem satelitarnym i urządzeniami elektronicznymi takimi jak iPod® lub smartphone. Ponadto dzięki znakomitemu nagłośnieniu Alpine®, twoja muzyka będzie zawsze z tobą.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?

Osiągi i bezpieczeństwo

SILNIKI BENZYNOWE:

 

PENTASTAR V6 3.6L / 284 KM z napędem 4x4 Command-Trac reduktor 2,72:1 – Skrzynia 5-stopniowa automatyczna

 

PENTASTAR V6 3.6L / 284 KM z napędem 4x4 Rock-Trac reduktor 4,0:1 – Skrzynia 5-stopniowa automatyczna


SILNIKI DIESLA:

 

2.8 CRD / 200 KM z napędem 4x4 Command-Trac reduktor 2,72:1 – Skrzynia 5-stopniowa automatyczna

 

2.8 CRD / 200 KM z napędem 4x4 Rock-Trac reduktor 4,0:1 – Skrzynia 5-stopniowa automatyczna
 

SYSTEMY:

 

System napędu 4x4 Rock-Trac® i blokady mostów Tru-Lok®

BEZPIECZEŃSTWO:

 

Zaprojektowany aby zagwarantować wysoki poziom ergonomii, zapobiegać wypadkom i chronić pasażerów w przypadku zderzenia, Jeep® Wrangler jest wyposażony w liczne systemy bezpieczeństwa i ochrony.

 

Duża sztywność i trwałość ramy podwozia stanowi solidną strukturę umożliwiającą kalibrowanie zawieszeń i gwarantującą doskonałą dynamikę jazdy. Duża odległość pomiędzy podłużnicami ramy pozwoliła na umieszczenie zbiornika paliwa między kołami w celu zapewnienia doskonałej ochrony zbiornika w przypadku uderzenia.Również siedem poprzecznic ramy ma profile zamknięte, co przyczynia się do wyjątkowej sztywności ramy Jeepa Wranglera i jeszcze zwiększa jego znakomite możliwości terenowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wyposażenia