Nowy Jeep Wrangler

Już od zł 208 500
Modele
Benzyna - Diesel
200 – 272 KM / 147 - 200 kW
6,5 - 11 (l/100Km)
3
Euro6d-TEMP
Automatyczna

Szczegóły

Informacje o modelu

GOTOWY NA KAŻDĄ POGODĘ

Bądź przygotowany na wszystko, co może się przydarzyć. Nowe rozwiązania w zakresie komfortu i wygody w Jeepie® Wranglerze z 2018 roku zostały zaprojektowane z myślą o jeszcze wspanialszych doświadczeniach dla ciebie i twoich pasażerów nie zależnie od spadków i wzrostów temperatury.

 

BRAK KOMPROMISÓW

Bez względu od tego, czy wybierzesz wytworną Saharę, czy też skutecznego Rubicona, będziesz mógł cieszyć się niezwykłym komfortem i wygodą oraz najnowocześniejszą technologią.

ZAPROJEKTOWANY DLA FANÓW JAZDY W TRUDNYCH WARUNKACH

Każdy szczegół nowego Wranglera został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i stylu. Od jazdy terenowej do miejskich przygód. Nie istnieją przeszkody, którym nowy Jeep® Wrangler nie potrafiłby stawić czoła. Z nowymi, mocnymi silnikami i zwiększonym prześwitem, jego bezkonkurencyjne możliwości zawsze pozwolą utrzymać stabilność i podążać własną nie wytyczoną drogą.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Stylistyka

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Na pierwszy rzut oka najnowszy Jeep® Wrangler wygląda znajomo, jednak na każdym kroku, w każdym calu dostrzec można subtelne zmiany i udoskonalenia. Nowy Jeep® Wrangler nadal pozostaje wierny swojemu dziedzictwu i kilkudziesięcioletniej historii, jednocześnie podąża z duchem czasu i pod wieloma względami został unowocześniony.

Pozostaje on wciąż wierny tradycyjnej formule Wranglera: ikoniczny styl, okrągłe, przednie reflektory, legendarny, siedmioszczelinowy grill inspirowany modelem Jeepa® CJ, płaskie poszerzenia nadkoli, demontowany dach i drzwi oraz łatwo opuszczana przednia szyba.

CIESZ SIĘ JAZDĄ Z OPUSZCZONĄ PRZEDNIĄ SZYBĄ

Łatwo składana frontowa szyba w najnowszym modelu Jeepa®Wranglera pozwala doświadczyć frajdy z nieskrępowanej wolności. W celu opuszczenia szyby wystarczy kilka prostych czynności polegających na wykręceniu śrub zabezpieczających.

 

JAZDA Z OTWARTYM DACHEM

Twardy dach, miękki dach, bez dachu lub nowy, elektryczny dach Sky One-Touch™ Power Top. Pełne drzwi lub bez drzwi. Najnowszy Jeep® Wrangler został zaprojektowany by czerpać radość z wolności bez ograniczeń.

Nowy, miękki dach Sunrider®, którego poszczególne elementy łączone są zamkiem błyskawicznym posiada wspomaganie w postaci sprężyn ułatwiające składanie i rozkładanie. Twardy dach Freedom Top® jest o 20% lżejszy niż poprzednie sztywne dachy. Łatwiejsze w obsłudze system zawiasów pozwala na sprawniejszy i szybszy demontaż i montaż drzwi.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Wnętrze

WNĘTRZE PEŁNE PRZYGÓD

Daj się skusić na przejażdżkę życia w zaprojektowanym na nowo wnętrzu Jeepa Wranglera, oferującym całkowicie nowe wrażenia. Nowy wzór siedzeń zapewnia najwyższy stopień komfortu, zaś podgrzewane przednie fotele i koło kierownicy, dodatkowa przestrzeń na nogi dla pasażerów z tyłu, większe podłokietniki, przemyślane schowki i wiele innych zalet sprawią, że każda podróż będzie wyjątkowa.

Dostępna w standardzie, automatyczna, dwustrefowa klimatyzacja pozwala także na całkowicie niezależną regulację temperatury dla kierowcy i pasażera zajmującego przedni fotel.

Wszystkie gałki, przyciski i przełączniki przeszły restrykcyjne testy pod względem funkcjonalności.

SZEROKIE, OTWARTE PRZESTRZENIE

Jedną z wiodących zalet każdego Jeepa® Wranglera jest wolność w podróży z otwartym dachem. Pod tym względem w modelu 2018 widoczne jest wiele innowacyjnych rozwiązań w tym nowy, lekki wykonany z laminatu dach Freedom Top®, z łatwo demontowanymi panelami. Nowy, wykonany z lepszego, trwalszego materiału miękki dach Sunrider® z mechanizmem wspomagającym proces otwierania i zamykania.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologia

UJAŻMIJ PRZYSZŁOŚĆ

 

Odkryj najbardziej zaawansowanego technologicznie Wranglera wszech czasów. Nowy Jeep® Wrangler jest w pełni wyposażony w nowoczesny systemy multimedialne i technologiczną przyszłość. Systemy Uconnect czwartej generacji współpracujące ze smartfonami Apple oraz Android, dotykowy ekran o przekątnej 7,0 lub 8,4 cala z funkcją sterowania dwoma palcami oraz wiele więcej aplikacji uprzyjemniających każdą przygodę.

POKONAJ BARIERĘ DŹWIĘKU

Alpine® Premium Audio System stanowi standardowe wyposażenie modelu Sahara i Rubicon z 12-kanałowym wzmacniaczem o mocy 552 W, ośmioma głośnikami i tylnym subwooferem.System został wzbogacony o aktywną redukcję szumów i laminowaną poprawiającą akustykę przednią szybę.

 

SYSTEM MULTIMEDIALNY

Miej swój świat zawsze przy sobie, dzięki portom USB umieszczonym na konsoli centralnej oraz pomiędzy fotelami. Wykonywanie połączeń, bez względu na to jak daleko jedziesz, nigdy nie było tak proste.

Podwójne porty USB umieszczone są w module multimediów na konsoli centralnej. Dodatkowy port znajduje się w podłokietniku. Dostęp do kolejnych portów USB możliwy jest z tylnych siedzeń. Dzięki dodatkowemu gniazdu zasilania 115 Volt można z łatwością ładować telefony komórkowe, podłączać urządzenia elektroniczne bez konieczności stosowania przetwornicy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Osiągi i bezpieczeństwo

PONAD 65 DOSTĘPNYCH SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA

Najnowszy Jeep Wrangler wyposażony jest w chroniące Ciebie i Twoich towarzyszy systemy bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego, wśród których znajduje się system monitorowania martwego pola, system wykrywania obiektów na drodze cofania, tylna kamera Parkview™ z dynamicznymi liniami siatki, przednie i tylne czujniki parkowania, elektroniczny system kontroli toru jazdy, układ zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS), asystent hamowania awaryjnego, cztery standardowe poduszki powietrzne, konstrukcja nadwozia na ramie i wiele więcej.

TYLNA KAMERA PARKOWANIA PARKVIEW®

Parkuj wygodnie ze wsparciem tylnej kamery parkowania ParkView®. Po załączeniu biegu wstecznego na ekranie wyświetlany jest widok z tyłu pojazdu z dynamicznymi liniami siatki. Za pomocą alertów wyświetlanych na ekranie lub sygnałów dźwiękowych ParkView ostrzeże cię o niezauważonych przeszkodach z tyłu pojazdu.

 

ROCK TRAC®

Każdemu entuzjaście jazdy terenowej znany jest legendarny, bezkompromisowy, system napędu 4x4 Rock-Trac®. Standardowo montowany w wersji Rubicon, zwiększa kontrolę nad trakcją i oferuje wyższy moment obrotowy, zapewniając doskonałą skuteczność w terenie. Oczekujesz jeszcze więcej mocnych wrażeń? Wyjątkowo odporna na uszkodzenia skrzynia rozdzielcza NV241-Off-Road dysponująca przełożeniem redukcyjnym 4:1, elektronicznie sterowane blokady przedniego i tylnego mechanizmu różnicowego Tru-Lok® oraz elektronicznie rozłączany stabilizator przedni są zawsze gotowe do wyzwań.

 

COMMAND-TRAC®

Kiedy konieczne staje się użycie napędu na cztery koła, standardowo montowany dla wersji Sport i Sahara system Command-Trac® 4x4, ze skrzynią redukcyjno-rozdzielczą NV241 GII, wchodzi do akcji, aby ułatwić wydostanie się z opresji. Command-Trac to sprawdzony system zaprojektowany dla frajdy i swobody poruszania się tam, gdziekolwiek prowadzi przygoda, dysponuje manualnym sterowaniem z niskim przełożeniem 2,72:1 przeznaczonym do rock crawlingu i neutralnym dla łatwego holowania.

 

KOLEJNA GENERACJA MOSTÓW NAPĘDOWYCH DANA 44

Górując nad innymi, Jeep® Wrangler Rubicon jest wyposażony w przednią i tylną oś Dana® 44. Półosie są tutaj solidniejsze a obudowy mostów grubsze, a wszystko to celem zapewnia wysokiej wytrzymałość, sztywności i trwałości. Rock-trac® z Tru-lok® Wrangler Rubicon jest wyposażony w elektroniczne sterowane blokady dyferencjałów Tru-Lock®. Aktywowane za pomocą przełącznika znajdującego się na frontowej desce w celu zapewnienia maksymalnej przyczepności i zadanej poprawnej trakcji.

 

SILNIKI:

SILNIK DIESELA 2.2L MULTIJET II 200KM

SILNIK BENZYNOWY 2.0L GME T4 270KM

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje